
ЯК ОДЯГНУТИСЯ У СМОКІНГ? МИ ЗНАЄМО ЯК!
Протокольна мода з кожним роком стає популярнішою. Фраки, візитки, смокінги сьогодні затребувані, як ніколи, а точніше, як у перші дні своєї появи.
Шкода лише, що необхідність купувати смокінг, викликає у чоловіків, як правило, гірку усмішку.
І зовсім дарма, адже на зорі своєї популярності чоловіки не мали настільки потужного конкурента. Після того, як у 1966-му Ів Сен-Лоран пошив перший жіночий смокінг, чіпкі жіночі пальчики більше ні за що не пропустять можливості одягти брючні та спідничні костюми з піджаком у стилі «аля смокінг».
І більше того. Жіночий смокінг встиг стати однією з базових речей сучасної жінки нарівні зі спідницею-олівцем та білою блузою. І якщо представники сильної статі, як і раніше, проявлятимуть байдужість до розкішного споконвіку чоловічого предмету свого гардеробу, то в близькому майбутньому, вони взагалі позбудуться смокінгу.
Так що поки не пізно, чоловіки, вчіться носити смокінг. 🤵🖤
Вчимося носити смокінг: де?
Повний розбір дипломатичного протоколу ми зробимо та нагадаємо вам основи дрес-коду, пов’язані зі смокінгом.
Отже, смокінг — це вечірній костюм, і одягати його потрібно на святкові заходи після 17 годин.
Це може бути: вечірній прийом, бал, весілля, світьский раут і т.д
В ідеалі на запрошення на цей захід буде вказано «black tie». Це означає, що від вас чекають одягу в класичний смокінг і чорний метелик.
«White tie» — це зовсім інша історія. Щоб стати її повноправним учасником, вам знадобляться білий метелик і фрак.
А ось позначка «formal» або «smoking» означають, що від вас чекають творчого підходу до свого гардеробу, наприклад, темно-сірий, білий або темно-синій смокінг та будь-якого кольору метелик.
❗️ І ще одне важливе зауваження – на роботу смокінг не надягають!
📍Рівне, пр.Миру 12
📞 0972642272